سفارش تبلیغ
صبا
 
دوشنبه 93 مرداد 13 , ساعت 3:46 عصر
دوشنبه 93 مرداد 13 , ساعت 3:46 عصر

دلایل تاخیر در صدور کارت هوشمند

قابل توجه متاقضیان محترم تعویض کارتهای پایان خدمت

ضمن عرض پوزش در تاخیر بوجود آمده در صدور برخی از کارتهای شما عزیزان در ذیل به برخی از مشکلات در موانع در روند سیر مراحل تعویض کارت اشاره می شو د و از شما متقاضیان گرانقدر خواستاریم بدون نگرانی منتظر صدور کارت خود باشید و با پیگیری از پلیس +10 و یا خدمات الکترونیکی سازمان وظیفه عمومی ، از چاپ آن آ گاه شوید .  

ادامه مطلب ...

دوشنبه 93 مرداد 13 , ساعت 3:45 عصر

پیدا کردن نام دوم شهرهای دو اسمی

پیدا کردن نام دوم شهرهای دو اسمی

این پست کمی تخصصی تر از پست کدملی هست

دفاتر پستی به ویژه آن دسته از دفاتری که کارهای انبوه پستی انجام میدهد گاهی به این مشکل برمیخورند که در نرم افزار پست،وقتی نام یک شهر را تایپ میکنند،شهر موردنظر یافت نمیشود،دلیل آن هم اینست که آن شهر با نام دیگری در سیستم پست ثبت شده

به ستون زیر دقت کنید؛شهرهایی که در سمت راست نوشته شده،نام دوم آن در مقابل آن قرار گرفته

بنابراین اگر دنبال شهرهای سمت چپ باشید ،باید اسم سمت را در باکس مربوطه در سیستم پست تایپ کنید

برای پیداکردن شهر:بالای پنچره مرورگرتان روی Edit سپس Find کلیک کرده و کد یا شهر موردنظرتان را در این صفحه جستجو کنید

اگه به دردتون خورد خواهشا نظر بذارید...گفتم خواهشا...خواهـــــشـــــــا  ادامه مطلب ...


دوشنبه 93 مرداد 13 , ساعت 3:45 عصر

استعلام الکترونیک تخلفات رانندگی و استعلام نمره منفی گواهینامه

استعلام الکترونیک تخلفات رانندگی و استعلام نمره منفی گواهینامه

22 آذر سال گذشته بود که در به در به دنبال راهی برای دریافت و پرداخت الکترونیک خلافی خودرو می‌گشتیم؛ خوشبختانه توانستیم شیوه‌ای قابل قبول برای دریافت و پرداخت الکترونیک خلافی خودرو پیدا کنیم که این شیوه را به همراه تصاویرش در مطلبی با عنوان «چگونه خلافی خودرو را غیر حضوری دریافت و پرداخت کنیم؟» در راه پرداخت منتشر کردیم. در این شیوه در واقع فرد با ارسال شماره VIN خودرو خود به شماره 110005151 مبلغ خلافی و تعداد آنها را دریافت می‌کرد و چنانچه این کد را با * ارسال می‌کرد، شناسه قبض و شناسه پرداخت برای پرداخت الکترونیک را دریافت می‌کنیم. اما به تازگی رئیس پلیس مرکز اجرائیات راهور ناجا از ایجاد امکان مشاهده میزان خلافی از طریق سایت اینترنتی راهور خبر داد.

 

استعلام الکترونیک تخلفات رانندگی و استعلام نمره منفی گواهینامه

سرهنگ کرمی اسد گفت: صاحبان خودرو جهت اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودروی خود می توانند به سایت اینترنتی راهور به نشانی www.Rahvar120.ir مراجعه کنند. همچنین می‌توانید از طریق این سایت نمره منفی گواهینامه خود را دریافت کنید. 

ادامه مطلب ...

دوشنبه 93 مرداد 13 , ساعت 3:45 عصر
دوشنبه 93 مرداد 13 , ساعت 3:45 عصر
دوشنبه 93 مرداد 13 , ساعت 3:44 عصر

چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟

چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟

گرفتن خلافی خودرو به صورت آنلاین یا غیر حضوری چیزی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند و بسیار پرکاربر است. در حالت عادی و مرسوم مالک باید به یکی از مراکز پلیس+10 مراجعه می‌کرد تا خلافی خودرو خود را دریافت کند. اما خوشبختانه دیگر هم دریافت و هم پرداخت آنلاین خلافی امکان پذیر است. چندی پیش در مطلب «چگونه خلافی خودرو را غیر حضوری دریافت و پرداخت کنیم؟» و مطلب «استعلام الکترونیک تخلفات رانندگی و استعلام نمره منفی گواهینامه» چگونگی دریافت و پرداخت آنلاین خلافی را توضیح دادیم. اما اکنون یک خبر خوب دیگر داریم. اکنون می توانید با کمک  شماره تلفن دریافت صورت خلافی خودروها، خلافی خودرو خود را تلفنی دریافت کنید.

.

 

ادامه مطلب ...

<      1   2   3   4      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ